www.schody-bykowski.pl

Wanna? Kto nie chce jej mieć w swoim domu… Istnieją już o wielu lata. I choć dość często zastępowana jest kabinami prysznicowymi to i tak większość z nas pragnie mieć ją w swoim domu. Kiedyś wanny wykonywane były jedynie z żeliwa, dziś istnieją : wanny akrylowe, miedziane, kompozytowe i coraz już częściej spotykane z… drewna. Każda z nich ma jednak swoje wady i zalety.

Wanny żeliwne – od wielu lat uznawane są za najtrwalsze ze wszystkich i żadna nie może się do nich przyrównać. Modele wanien żeliwnych tłumią odgłosy wlewanej wody a dodatkowo co jest jej największym atutem nie chłodzą wody podczas kąpieli dzięki czemu nasza kąpiel może trwać o wiele dłużej.

Wanny akrylowe -  są tanie, lekki i przyjemne w dotyku. Niestety są też bardzo podatne na zniszczenia co stanowczo jest ich minusem. Aby poprawić wygląd wanny najczęściej wykańcza się ją płytkami.

Wanny miedziane – można wybrać sobie kolor takiej wanny o jakim tylko się marzy. Czy czarny, czy brązowy czy też złoty. Niestety wraz z ich oryginalnością wzrasta też ich cena. Wanny miedziane są bardzo drogie.

Wanny kompozytowe – śmiało możemy ją porównać do wanny żeliwnej jeśli chodzi o jej zalety. Tak samo jak wanna żeliwna doskonale tłumi dźwięk wlewanej do niej wody, jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia a dodatkowo jest przyjemna w dotyku. Jej minusem jest cena… która jest zbyt wysoka.

Wanny drewniane – jedne z najbardziej szykownych i oryginalnych wanien. Nie ma wanny która prezentowałaby się w tak cudowny sposób jak wanna z drewna. Dodatkowo jest zrobiona w taki sposób żeby była odporna na jakiekolwiek uszkodzenia jak i warunki panujące w łazience co świetnie się sprawdza.

Kilka ciekawych propozycji można znaleźć na stronie :

http://www.hurtowniabatko.pl